Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ztraceni

1. Díl

Herci: Kinash,Polatka,Dolina,Bára,Andy,Brad Pitt,Angelina Jolie,Petr,Lukin,Kott,Aneta H.,Aneta M.,Tereza,Toman,Dolly Buster,David Zadrazil,Petrášek,Simona,Chickey(Domaiz),Noemie,Leoš,Matouš,Šimon,,Pekárek

Naše třída(výběr) si letěla do Ameriky jo a ještě výběr 6.C. Kinash hulil trávu,protože mu dělali problémy příklady od paní učitelky Dolínkové.Byl z toho tak vynervovanej že si prostě musel dát (tim to začlo)!!!!!Musel jít na WC ale spletl si(byl zhulený) dveře od WC s dveřma letadla otevřel si je a už jsme letěli.(k zemi)Aneta M. volala mamince telefonem že padají,ať neprodává její koně. Brad souložil s Angelinou na hajzlu... A jelikož jsme tvrdě přistály neco Bradovi probodlo hlavu. Za chvíli jako první se probudil kott.

2. Díl

Kott měl přiraženou ruku k sedačce(začal brečet).Pak se probudil zbytek zjistili jsme že jsme přistáli na sněhu. A najednou někdo vyrazil dveře byl to Kinash s kufrem.Všichni jsme vyšli ven kromě Brada Pitta a Kotta.V tom kufru měl Kinash nože :-) každému z nás jeden dal. Všichni jsme mu poděkovali tak že jsme mu řekli že je tlustej.Chickey velkej drasista se rozhodl že Kottovi tu ruku uřízne dal mu do pusi nohu Breda Pitta, aby Kott nekřičel a už to jelo řízi,říz.Po dlouhém čekání jsme zjistili že mu Chickey uřízl prst.Všichi jsme souhlasili že je to debil.Pak přišel Kinash prdnl si a Kott byl omráčen a Kinash mu tu ruku odříz.Kott všel ven a byl veselej.UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFF. To se nám ulevilo.

3. Díl

Všichni jsme si vzali kufry a vyrazili jsme do údolí (to navrh Andy) mezi tim se ještě s někym pohádal mslim že to byla Noemi.!"!"!Andy se nasral a zapnul si VIRTUAL TENIS 3 na PSP. Noemi se htělo strašně na WC a tak to pustila.Už jsme byli skoro dole. AŽ NAJEDNOU!!!!

4. Díl

Kotťáka začala bolet ta ruka.Kinash se nasral a dal mu FENISTIL GEL."Ten jen zařval a omylem bodnul Noemi do hlavy. Ta si ani nestačila vyměnit oblečení?:_"'!

Simona s Terrezou vynadali Kottovi. Že jim je Noemi líto,protože si nestačila vyměnit oblečení. Bára  hned jak viděla mrtvý maso, vyndala kapesní gril a usmažila Noemi nohu. Tom řekl že taky rád ochutná a dal si pouze jeden prst. (malíček) Mezitim zbytek odešel pryč a když byla nenajedná skupina už v údolí. Ti najedení si toho všimli a sbalili náčiní a běželi za nimi.

 5. Díl

Nakonec je dohnali a Petr povídá "hele Kinash nemáš ještě trochu trávy. "Jo jasan n.. hej já si dám taky řekl Dawid.Naval tlusťochu. Petr a Dawid se zhulili tak že si pletli lidi s vepřovým masem. Snažili se zakousnout Dolly Buster ale ta je složila na hromadu pár úderama kozama.Vstoupili jsme do DŽUNGLE. Polatka si všimla koksovníků a vylezla nahoru utrhla pár kokosů a místo toho aby slezla spadla dolů.(na záda) Angelina prohlásila něco anglicky.Všichni se obrátili Kotta,ale on po nehodě která ho postihla,protože měl chuť si šňupnout celý pytlíček koksu a proto nechtěl nic překládat. Aneta M. mu slíbila že mu bude dávat svačinu celej rok,Kott bez povšimnutí začal přkládat.Petr se nasral a utekl nikam do lesa   :-/ .Kott zjistlil, že bysme měli Polatku vzít na záda a dojít na pláž a tak jsme vyrazili.(bez Petra)

6. Díl

Zbytek skupiny vyrazil na pláž a Dolina se mezitím natřela opalovacím krémem, a Pekárek povídá " Nejdeme se tam opalovat víš?". Ona mu řekla, že je debil a mezitim si nasadila sluneční brejle od Číňanů.Až nakonej jsme uviďeli tu nádhernou pláž.Dolina vyběhla jakko první pak Aneta H. a Aneta M. a nakonec Bára. Všichni skočili do vody a koupaly se. No to je sláva řekl Lukin!!!§§

7. Díl

Ale taky se musíme vrátit k Petrovi,který utekl"!!! Ten utíkal lesem sem a tam občas si cestou něco zlomil. Vždy na to odpověďel "AU". Až nakonec před sebou viděl starý letadlo. Tak se do něj schoval a tam našel pytlík s KOKSEM a tak si našňupal. AH to byla úleva. A ještě tam našel krabici otevřel ji a našel tam M16.(UPS to jsou ty na pláži pěkně v prdeli!!!)

8. Díl

No nic od hořšího k lepšímu. Mezitím si všichni postavili stany,které vyhrabaly ze svých kufrů. A najednou holky co se koupaly do něčeho kopli, tak to vylivili. Našli jsme tam 20 katan.Všichni si je rozebrali a najednouˇviďeli....

9. Díl

Člověka jak se na ně žene s M16 a měl dřevěnou masku.To je ňakej debil řekla tereza.A on si sundal masku byl to Petr a začal to do nich kalit všichni se schovali."To je kretén řekl Matouš. Matouš dal rozkaz a všichni si začli brousit katany.A najedou Dawid Zadr. řiká" musí bejt pod vlivem ňaký drogy". "Já vás všechny zabiju "!!!. Řiká Petr a nabil poslední zásobník. RATATATATATATATA. " Kurva došli mi náboje ". Řekl Petr a začal z křičet. Všichni se na něj vrhli a ubodaly ho. Jeden mu uskl ucho druhej zase ruku.Až všude lítaly končetiny. Petr křičel " AU AU AU AU A AU " Až nakonec ho Simona bodla do hlavy, protože si spletla hlavu od nohy. Všichni byli veselí a hned se oslavovalo,že hlavní konkurent na přežití je DEAD§!  :-)

10. Díl

Další den po dlouhém oslavování bylo hned veseleji. Pak Lukin navrhl,že by se mělo jít na lov. Bára s Tomášem zvraceli z Noemie,kterou snědli.Stav Polatky se stále zhoršoval a rozhodlo se,že do lesa půjde: Lukin,Dolina,Leoš,Tereza a Aneta H. Celá skupina vyrazila. Kott se staral o Polatku mezi tim se holky koupaly. (zase)A Dominik s Klukama je házeli do vody.Až nakonec se něco stalo......Kinash si tak usral,že zboural Petráškovi stan.Kinash vzal nohy na ramena a zdrhl do lesa za ostatníma.

11. Díl

Ostatní část,která vyrazila na lov. šla a sla a šla a šla až najednou si KINASH opět usral.Aneta H. zhodnotila že je to vysmátý prase. Najednou si to něco prosralo kolem dálnice D1, všichni tam zdrhali a Lukin řek:" a jé je zácpa,ten kamion je ve škarpě tak hned zavolal na IMPULS,aby nahláśil nehodu Leoš se tam rozběhl,ale Dolina na něj řvala ať tam nechodí,ale bylo pozdě neco tak rozesračkovalo Leoše. Lukin zareagoval asi takhle: "ty vole kamion a rajčatovej protlak na zemi já nevěděl že kamion jezdí na rajčatový protlak. Cestou zpět něco ulovili a když se vrátili,všichni si daly těstoviny s Kinashova kufru.S rajčatovym protlakem a srnčím.

12.Díl

Další den byl celkem v poho až na KINASHE nemohl najít rukávky a tak jsme ho museli učit plavat. Párkrát se nalokal vody.Když byl oběd :ryby: tak si KINASH řekl že ho to nikdo nenaučí.Ale pak KINASH s Bárou nikam zmizeli.Asi tak za dvě hodiny se objevili Bára měla bílý oblečení a Kinash byl strašně veselej.K večeři jsme si dali..... zase ryby.

13.Díl

Pak se rozhodlo že se pude na výlet,ale nikdo s sebou neměl mapu.Kurva řekl ANDY. Tak pudem za nosem řekl Matouš.Všichni souhlasili až na ANGELINU.ANGELINA se rozhodla že zůstane,protože jí bolej nohy a navíc musí hlídat zraněnou Polatku.Vyrazilo se a šlo se a šlo a šlo šlo šlo až najednou byl slyšet takový divný šramot tak se tam všichni rozešli a uviděli propast a vodopád,ale nikde žadný můstek.§!!!! A Tereza řekla tak to jsme pěkně v prdeli!!!!!!!!!!

14.Díl

Všichni souhlasili s tím že se bude skákat. Nejdřív Simona pak Chickey,Kinash,Dolina,Lukin a Kott,Aneta H.,Aneta M.,Tereza,Toman,Dolly Buster,Zadražil,Petrášek,Pekárek,Šimon,Matouš,Bára a nakonec ANDY!! (OUUUUU)

15.Díl

ANDY se rozeběh a skočil,ale jaksi při skoku zakop o šutr a letěl dolů,ale nemyslete si že jsme v těch AMDYHO ZTRACENEJCH.Tady to nepřežije.Letěl a řikal si "stejně je to jedno já přežiju jako ve svejch ztracenejch a najdnou pích.Propíchl ho klacen kterj tam byl vztyčený zkrzzzzzzzzzzzz nha zkrzzzzzzzzzzzzz.Všude stříkala krev div nedostříkla až nahoru k ostatním.Úplně ho to rozesračkovalo a zbytek zkrvaveného těla padal dolů.Toje chuťárna vi(dte tak zas v příštím díle. Čau

16.Díl

Tak poté co chcípnul Andy si ostatní vyšli dál.Až dorazili k ňákýmu krytu,ale nebyl to obyčejnej kryt byl to kryt hmmmmm.... no to je jedno.A Šimon četl NIGHT CLUB U STARÉ ŠOUSTALKY.Jéééé vykřikly všichni kluci a vyrazili dovnitř.Holky vyšli dál a našli další kryt,ale někdo v něm byl zaseklej.Došli k němu a kopli do něj.A on říká:přetaňte do měkopat vy krávy já se menuju Čmoud dostaňte mě odtuď.Holky zabrali s plných sil a podařilo se jim to.Čmoud vyskočil všem poděkoval a všem dal jointa."SUPER" řekla Aneta M. dodávka drog nechceš jít s náma a bejt v naší skupině.Tak jo řekl Čmoud.A měli nového přítele!!!!!!!!!

17.Díl

Čmoud nám donášel drogy,takže jsme byly furt zhuleny,ale kluci se jentak nechtěli vrátit a tak postupně mizeli holky je tam kazdej den chodily kontrolovat a nakonec tam přišli holky a NIGHT KLUB tam však nebyl. Dolly Buster řekla DO PRDELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gеt nоw #

(Peterbrinc, 14. 8. 2022 14:30)

Best onlіnе саsіno
Bіg bоnus аnd Frееsріns
Spоrt bеttіng аnd pоkеr

go now https://tinyurl.com/ytpfbefx

타오바오구매대행

(DavidMox, 12. 8. 2022 23:18)


타오바오구매대행

타오바오구매대행

(DavidMox, 11. 8. 2022 20:41)


타오바오구매대행

They Live film retelling

(Thomasbam, 11. 8. 2022 19:16)

https://www.youtube.com/watch?v=ivCLSPKAdU4

The best futures

(PatrikTem, 10. 8. 2022 23:37)

https://ruf.kr.ua/top-10-samyh-populyarnyh-kartin.html
Information not found. read carefully

have a great evening

(Harryabada, 10. 8. 2022 2:03)

have a great evening
Source:

- https://social.msdn.microsoft.com/profile/gailluna2/

Купить Мефедрон в Москве? Телеграмм - @FV_24 Купить Мефедрон. Телеграмм - @FV_24

(Timothyebeach, 7. 8. 2022 10:15)

Купить Мефедрон в Москве? Телеграмм - @FV_24 Купить Мефедрон. Телеграмм - @FV_24


ССЫЛКА В ТЕЛЕГРАММ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ДЛЯ ВХОДА - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА ДЛЯ ЗАКАЗА - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ДЛЯ СВЯЗИ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В НАШ КАНАЛ - https://t.me/FV_24

!!!МЕФЕДРОН МОСКВА!!!
Купить Мефедрон в Москве,
Сколько стоит Мефедрон в Москве,
Как купить Мефедрон в Москве,
Где купить Мефедрон в Москве,
Купить Мефедрон в Москве,
Сколько стоит КУРЕВО Мефедрон в Москве,
Купить КУРЕВО Мефедрон в Москве,
Цена на КУРЕВО Мефедрон в Москве,
Купить героин в Москве,
Купить экстази в Москве,
Купить шишки в Москве,
Купить гашиш в Москве,
Купить мефедрон в Москве,
Купить экстази в Москве,
Купить МДМА в Москве,
Купить лсд в Москве,
Купить фен в Москве,
Купить скорость альфа в Москве,
Купить гидропонику в Москве,
Купить метамфетамин в Москве,
Купить эйфоретики в Москве,
Купить закладки в Москве,
Купить Мефедрон закладкой в Москве
!!!МЕФЕДРОН МОСКВА!!!

property for sale in Florida

(HoraceWaila, 6. 8. 2022 23:18)


property for sale in south Florida

수입 + 투자 포함 + 출금 포함

(DanielglatE, 6. 8. 2022 20:08)

https://modoosw.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=15656

Rawealtpartners

(RawealtTem, 6. 8. 2022 17:55)

https://rawealthpartners.com/join/29773
RA Wealth Partners is Regal Assets’ official affiliate network & JV portal for financial professionals and marketers alike. Whether you want to promote Regal Assets’ offers to your audience and earn healthy commissions, or you want to JV with Regal Assets and benefit from selling your financial products through our proven ecosystem, RA Wealth Partner's experts will guide you every step of the way to maximize your chances of success.

web design

(AlbertoSuicy, 6. 8. 2022 10:28)UK website design company, we are low cost and extremely affordable. Our rates are extremely competitive and there are no hidden costs involved in our quotes.

Nice Post

(brother and sister taboo porn, 5. 8. 2022 14:06)

Really enjoyed this post.Really thank you! Keep writing. makaberzux

My book is free!!

(RodneyTam, 4. 8. 2022 3:41)

My book is free from Thursday, August 4, 2022, 12:00 AM , please download and review if possible. I will be very grateful to you.
Easy Recipes for Kids: 50+ Super Simple and Quick Recipe Book
https://www.amazon.com/dp/B08PSCMND4

Check, just a investigation

(Jamesfug, 4. 8. 2022 2:08)

Hello. And Bye.
https://cdgamebuy.ru/

северный кипр недвижимость от застройщика

(AnthonyAcuby, 3. 8. 2022 4:59)

https://www.facebook.com/Северный-кипр-недвижимость-100153902340083

폰테크

(LeonardPag, 2. 8. 2022 10:53)


비대면폰테크 전국폰테크 폰테크신규개통 아이폰신규개통 서울폰테크 인천폰테크 부천폰테크 폰테크매장 구로구폰테크
천안폰테크 대구폰테크 제주폰테크 전남폰테크 경기폰테크 경북폰테크 경남폰테크 광주폰테크 폰테크출장 당일폰테크
대전폰테크 강원폰테크 전북폰테크 충남폰테크 부산폰테크 울산폰테크 충북폰테크 세종폰테크 구리폰테크 아이폰폰테크
춘천폰테크 원주폰테크 강릉폰테크 충주폰테크 제천폰테크 청주폰테크 아산폰테크 서산폰테크 안양폰테크 안산폰테크
전주폰테크 군산폰테크 익산폰테크 목포폰테크 여수폰테크 순천폰테크 포항폰테크 경주폰테크 광명폰테크 시흥폰테크
안동폰테크 구미폰테크 경산폰테크 진주폰테크 통영폰테크 거제폰테크 창원폰테크 수원폰테크 성남폰테크 서귀포폰테크

cabane pensiuni

(DavidMox, 2. 8. 2022 4:51)Cabane, pensiuni, hoteluri si apartamente de inchiriat intr-un singur site

service to others essay w32nmy

(Randylon, 2. 8. 2022 2:21)


Terrific data. Regards!

Easy money in 5 minutes

(Jameskep, 2. 8. 2022 1:09)

Registration on the website: https://codepen.io/besplatnoff/full/mdXGraa

폰테크

(LeonardPag, 1. 8. 2022 19:38)


비대면폰테크 전국폰테크 폰테크신규개통 아이폰신규개통 서울폰테크 인천폰테크 부천폰테크 폰테크매장 구로구폰테크
천안폰테크 대구폰테크 제주폰테크 전남폰테크 경기폰테크 경북폰테크 경남폰테크 광주폰테크 폰테크출장 당일폰테크
대전폰테크 강원폰테크 전북폰테크 충남폰테크 부산폰테크 울산폰테크 충북폰테크 세종폰테크 구리폰테크 아이폰폰테크
춘천폰테크 원주폰테크 강릉폰테크 충주폰테크 제천폰테크 청주폰테크 아산폰테크 서산폰테크 안양폰테크 안산폰테크
전주폰테크 군산폰테크 익산폰테크 목포폰테크 여수폰테크 순천폰테크 포항폰테크 경주폰테크 광명폰테크 시흥폰테크
안동폰테크 구미폰테크 경산폰테크 진주폰테크 통영폰테크 거제폰테크 창원폰테크 수원폰테크 성남폰테크 서귀포폰테크


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89

následující »