Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úplně nová osobnost.

Tenčí design. Pět stylových barev. Jasnější displej. Až 24hodinová výdrž baterií. Jediné, co se nezměnilo, je jeho jméno. S kapacitou 2 GB, 4 GB nebo 8 GB přináší iPod nano do vaší kapsy až 2000 písniček (1).

iPod nano

Vypadá jako rocková hvězda

Vaše hudba o vás říká mnoho. A totéž platí i o iPodu nano. Supertenký design říká, že máte vždycky místo pro spoustu písniček — až pro 2000. Odolný hliníkový plášť říká, že svého miláčka chráníte před nástrahami každodenního života. A jedna z pěti barev říká cokoli chcete. Prostě si vyberte barvu a vyjádřete svůj názor.

 

8GB

Noste s sebou písničku (nebo až 2000)

Vyberte si iPod nano s kapacitou 2 GB, 4 GB nebo 8 GB a dejte svému životu šťávu. Jednoduše pomocí iTunes naimportujte svá CD do počítače a synchronizujte je s iPodem nano. Jako pravděpodobně nejelegantnější fotoalbum na světě pojme iPod nano až 25 000 fotek (2). A pokud vám to nestačí, pak vězte, že iPod nano také umí přehrávat podcasty a audioknihy z iTunes Store.

Víc přídavků

iPod charging screen

Představte si, co všechno se dá zvládnout za jeden den. Obletět celý svět. Sledovat dva západy slunce. Nebo poslouchat iPod nano. Až 24hodinová výdrž baterií (3) znamená, že vám zásoba hitů jen tak nedojde. Ať už posloucháte při cvičení v posilovně, při dojíždění do školy či do práce nebo při klidné víkendové projížďce, iPod nano vás vždycky přehraje.

40% brighter screen

Rozsviťte na pódiu

Když dlouho prší a nepřestává, iPod nano prosvětlí váš den až o 40%. Obaly alb i slideshow se na jeho novém, mnohem jasnějším displeji úžasně vyjímají. Díky tomu všechno stejně dobře vypadá jako zní.

 

Vyražte na turné

S řadou příslušenství máte hudbu neustále k dispozici doma i cestách. Jistě, iPod nano je dokonalý doplněk i sám o sobě. Ale představte si ty možnosti: Noste až 2000 písniček kolem krku. Zaběhejte si s hudbou na pět dní na ruce. Připojte iPod nano ke svým botám Nike+. Nový černý (a růžový a modrý a zelený a stříbrný) iPod nano je tady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář